امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
نوشته شده توسط Super User دسته: رفتار شناسی و روانشناختی
نمایش از 03 تیر 1398 بازدید: 123
پرینت

 

گاز گرفتن – وقتی  کسی وسیله ی اسب گاز گرفته شد خوب گاز گرفته شده و در حق او کار ناصواب و رفتار خشن و کینه توزانه  انجام گرفته است اما اغلب چنین نیست . اسب به دلایل مختلف گاز می گیرد. گاز خود چند نوع است: عمیق  از سر خشم که هرچه سریعتر باشد خشمگینانه تر است و گاز شدیدتر. حالت بی خیالی عاشقانه . جالب است و به در خواست اسب گاز گرفته شده زمانی که دارای خارش شدیدی در ناحیه ای است – گاز نیمه عمیق یا محبت آمیز که غالباً  خبری و اشاره است – گاز لبی که خبری و محبت آمیز است

1-    گازهای عاشقانه. یک سیلمی ممکن است مادیان را با لب و بدون صدمه گاز بگیرد قبلاً گفته شد که گازهای عاشقانه بی خیالانه و عمیق است که همیشه این گونه نیست فقط در برخی از سیلمی ها دیده می شود برای رفع صدمه ای که ممکن است به گردن مادیان وارد آورد در زمان کشش روی گردن مادیان را با گونی یا پارچه ی ضخیم می پوشانند. در همه احوال گاز گرفتن ملایم یا سخت ، درخواست یا نوازش است و برای راضی کردن مادیان به کار گرفته می شود مادیان به آن عکس العمل  نشان می دهد. مادیان وقتی گاز گرفته شود سر را به طرفی می چرخاند و اسب را بو می کند آن گاه رد یا قبولی خود را نشان می دهد . مادیان ممکن است فقط سر را به دایره حرکت داده سیلمی را با لب بگیرد یا سر را دورانی  بچرخاند  و اسب را گاز واقعی و با دندان بگیرد، این دیگر امتناع کامل است. به هر صورت مادیان اگر حالت قبول کامل داشت اسب پهلو ها و تهیگاه او را با لب نوازش می کند یا گردن و پشتش را با  گازهایی  که هیچگونه صدمه ای به مادیان  نمی رسانند نوازش می کند

2-    گاهی گاز گرفتن چنان سنگین است که پوست را سوراخ می گند ولی  همین  هم فقط یک جنگ نیست      ( آماده باش  دخلتو   میارم  اگر مردی فرار نکن)

3-    گردن دراز شده به سرعت چرخیده  و دندان ها نشان داده شده و حمله به سوی سیلمی انجام گرفته و لی فقط  لب های بسته روی پوست اسب مورد حمله لمس می کند .

4-    اگر اسبی بازوی شما را بگیرد و بلند کند آنچنان که بازوی شما بشکند تازهاعلام  خطر کرده است ، جنگ چیز دیگری است. این مجموعه ی مکالمات و مبادلات بدنی اسب در کار عشقبازی است.

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

 

 

Get our toolbar!

Ilkhichi.com website reputation

شما اینجا هستید:   خانه مطالب سایترفتار شناسی و روانشناختی اسبحرف زدن با اسب - گاز گرفتن
برای حمایت از ما امتیاز دهید